Кандидат за татко на годината: Детето се плесна во дрво, нему око не му трепка!

18 декември, 20130
17

Оставаме на вас да го искоментирате овој видео – клип откако ќе го погледнете. Дали овој човек заслужува да биде прогласен за татко на годината?:)

httpv://www.youtube.com/watch?v=1Mo5JYUwXQs

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit