Карлеуша бујните гради ги покрила со рацете, но се пофали со задникот!

22 јануари, 20130
karleusa

Иако често ги користи социјалните мрежи, српската пејачка сите фанови ги изненади со нова фотографија…

Јелена Карлеуша на својот Твитер профил објевила неколку фотографии на кои го покажува своето тело. На повеќето фотографии е во оскудно издание, а српската пејачка за некои од нив оставила и интересни коментари.

На едната фотка позирала само во бели хеланки, а бујните гради ги покрила со рацете.

karleusa

“Ако ме озборуваш зад грб, во одлична позиција си да го бакнеш мојот прекрасен задник!”, во својот препознатлив стил напишала пејачката.

karleusa1

karleusa2

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit