Катарина Ивановска заштитно лице на “Women’secret”

26 јануари, 20130
katarina

Катарина Ивановска е заштитно лице на кампањата пролет/лето 2013 на шпанскиот моден бренд Women’secret.

Преубавата Катарина ја претставува новата колекција која е олицетворение на женственост, сексипил, но и удобност во палета од пастелни тонови и нежни, цветни дезени.

Кампањата за Women’secret наскоро ќе биде лансирана, па така ќе имаме можност да ја гледаме нашата Катaрина на билбордите низ Скопје, модните магазини и портали.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber