Кејт Мидлтон неуредна, во стар фустан и со накит од 23 евра на црвениот тепих!

7 декември, 20130
2

Војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон се појавила со сопругот, принцот Вилијам на премиерата на филмот “Mandela: Long Walk to Freedom” во Лондон кој се базира на животот на славниот миротворец, во стар фустан, со неуредна фризура и огрлица која чини 23 евра.
Иако важи за икона на елеганција и стил, таа на црвениот тепих не се претстави во вистинско светло со фустанот кој веќе го има носено и на друг настан, а овој пат во комбинација со накит од Зара.
Освен тоа лош впечаток направила и со неуредната фризура, па веројатно сега жали што го отпушти фризерот кој се фалел низ социјалните мрежи со нејзините фотографии.

3

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit