Малерите што ги носи сцената: Бијонсе, Мајли Сајрус, Мадона, Бибер…

7 декември, 20130
4

Скапа продукција, спектакуларна сцена и раскошно осветлување паѓаат во вода кога ѕвезда од нивото на Бијонсе ќе се сопне по скали и ќе тресне на глава, но таа не е единствената која имала проблеми на концерти. Лејди Гага падна од клавир, Пинк се повреди кога акробацијата не се одвиваше како треба, а Мајли Сајрус ќе настрадаше поради танчерите…
Погледнете ги малерите што им се случија на познатите музички ѕвезди за време на концерт и како сите тие одлично се снаоѓаат:
Бијонсе, паѓање со стил:

httpv://www.youtube.com/watch?v=x2LHiKk0vRs#t=0
Мајли Сајрус, неуспешна акробација:

httpv://www.youtube.com/watch?v=8yIh7P-Ynac#t=0
Мадона, скок во публика:

httpv://www.youtube.com/watch?v=fhIhYuhJbiw#t=0
Џастин Бибер, повраќање на сцена:

httpv://www.youtube.com/watch?v=AHCFJ_1RRgY#t=0
Вентилатор ја нападна Бијонсе:

httpv://www.youtube.com/watch?v=R1uHk7Z6z24#t=0
Лејди Гага, урнебесен пад од клавир:

httpv://www.youtube.com/watch?v=9QtSyr6yW9U#t=0
Најсмешното паѓање на Аксел Роуз:

httpv://www.youtube.com/watch?v=Z-LJewFB5ko#t=0
Пинк, неуспешна акробација:

httpv://www.youtube.com/watch?v=QT-rQZ6LmKE#t=0

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit