Првиот трејлер за новиот Спајдермен! (видео)

7 декември, 20130
5

Човекот пајак кој прави добри дела се врати. Според трејлерот кој го најавува долгоочекуваното продолжение, Спајдермен го спасува Њујорк од уништување, свесен дека при тоа ќе се соочи со разни негативци.
Суперхеројот во новото продолжение го толкува Ендрју Гарфилд, а нови противници се Електро, Рајн и Зелениот Гоблин.
Улогите на негативци припаднале на Џејми Фокс, Пол Џијамати и Крис Купер, а новото продолжение го режирал Марк Веб.
Премиерата се очекува во април 2014 година.

httpv://www.youtube.com/watch?v=RDV-YFiuY6o#t=4

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit