Кинеска телевизија прикажала извршување смртна казна во живо!

1 март, 20130
11

Пекинг – четворицата осудени на смртна казна поради убиството на 13-те кинески морнари на реката Меконг прикажани се денес на една од кинеските телевизии додека ги носат на извршување на нивната смртна пресуда.

Телевизијата покажала како Нав Кам лидерот на бандата и тројцата негови соучесници ги изнесуваат од затворот со врзани раце позади грб и ги сместуваат во комбе со кое ги носат кон извршување на егзекуцијата со убризгување на отров.

Еве како изгледаат луѓето во последните минути од нивниот живот:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ReH4nSP-Gqs

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Q9j9ibg2gC8#!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit