Го убила својот син бидејќи имал мал пенис!

1 март, 20130
10

Ретно Пурвати (38) е уапсена во источниот дел на Џакарта веднаш откако признала дека го удавила својот 9 годишен син во када. Како што изјавила, тоа го направила бидејќи сметала дека момчето има премногу мал пенис, а тоа би му го уништило животот кога ќе порасне.

Полицијата тврди дека осомничената  изјавила како нејзиниот син имал мали гениталии уште пред обрежувањето, а после процедурата неговиот пенис бил уште помал. Поради тоа Пурвати верувала дека за нејзиното дете предстои црна иднина.

Откако го удавила својот син во када, Пурвати го облекла лешот и го полжила на кревет. Пурвати потоа ја земела ќерката од школо, ја испратила дома да го чува братчето, а таа сама се предала на полицијата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber