Ким Кардашијан: Не сум повеќе слаба и убава!

1 март, 20130
9

Старлетата Ким кардашијан се присеќава како некогаш изгледала. Сега, кога е бремена, Ким има голем вишок килограми.

Иако е одушевена од својата прва бременост, изгледа дека е многу носталгична кога станува збор за нејзиниот поранешен физички изглед.

32 годишната Ким на своите Твитер фанови им покажала колку многу и недостасува нејзиното поранешно витко тело и линијата што ја имаше пред бременоста.

Објавила две фотографии од 2008 година, каде нејзините славни облини се очигледни, меѓутоа Ким изгледа многу послаба.

Kim Kardašijan

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber