Ники Минаж раскопчана до папок но има и што да покаже

1 март, 20130
8

Пејачката Ники Минаж е позната по својот необичен и предизвикувачки начин на облекување, а за снимањето на своето последно видео била спремна на се, само за да привлече поголемо внимание.

Ники Минаж во спотот за песната Freaks под златната кратка јакничка не носи апсолутно ништо. Раскопчаната јакна ги открива нејзините големи гради, додека брадавиците ги покрила само со златни ѕвездички. Сето тоа го искомбинирала со леопард принт хеланки и високи подпетици.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=d3aEhDpOXio

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber