Кога задникот ќе заѕвони…

11 февруари, 20130
zadnik

Еден затвореник од Шри Ланка се обидел да прошверцува мобилен во ректумот, за чуверите да не го пронајдат за време на претресување на келиите, но имал лоша среќа и телефонот му заѕвонел во погрешно време, објавуваат извори од болницата.

Мажот, возрасен 58 години, осуден е на 10 години затвор поради кражба, примен е во болница во Колимбо, каде што докторите од дебелото црево  му го извадиле телефонот.

“На негова жалост, мобилниот му заѕвонел во лош момент, па чуварите сфатиле каде го сокрил”, вели извор од болницата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber