Без шминка и без облека во новиот спот ‘Stay’

12 февруари, 20130
rihanna

И додека целиот свет зборува за односот на Ријана и Крис Браун, таа своите емоции ги покажа во новиот синг ‘Stay’ за кој снимила и спот!

Ријана секогаш и померува границите…сеедно дали се работи за модата, приватниот живот или работата.

Сега соблече се од себе, буквално, во новиот спот за синглот ‘Stay’ кој веќе ги освои обожавателите. Послените неколку нејзини песни беа вистински хитови, но овој пат таа освојува со балада.

http://vimeo.com/59431422

Сè што Ријана допира, станува хит! Така беше и на Греми каде го извела својот нов хит, а потоа настапувала со Стинг, Бруно Марс и синовите на Боб Марли со кои ја отпеала  ‘Could You Been Loved’.

http://www.youtube.com/watch?v=iQ5HiW_KxjI&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber