Кој е мистериозниот пријател со принцезата Дајана???

5 јануари, 20130
princeza dajana

Кој е мистериозниот пријател на принцезата Дајана со кого таа се сликала само два дена откако е објавена нејзината свршувачка со принцот Чарлс?

Ова е прашањето кое сите си го поставуваат откако е објавена оваа досега невидена фотографија од принцезата Дајана на која таа лежи во кревет со непознато момче кое опуштено си чита книга.

Оваа фотографија била продадена на Дејли мирор на 26 февруари 1981 година, но била означена со натписот „Да не се објавува“.

Идентитетот на фотографот којшто ја направил е непознат, а досега истата никогаш не била онјавувана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit