Колку пари вложиле во себе за да го постигнат денешниот изглед?

19 декември, 20130
10

Ова се Тијана Џуричиќ (23) и Сања Јојиќ (26), студентки од Белград. Братучетки се и имаат ист број пластични операции. Ја шокираа јавноста со својот изглед, но тоа не ги потресува.

“Имаме свој став, свое мислење, среќни сме и задоволни. Најважно за нас е што имаме подршка од семејството, а сите останати можат да не остават на мир и да си ги гледаат своите животи, бидејќи нашите се совршени“ – раскажува Сања.

Не сме спонзоруши!

Тијана и Сања работат како танчерки во странство и така заработиле пари за сите тие пластични операции. Градите им се “осмица“, а после празниците ќе имаат и силиконски задник што ќе ги чини дополнителни 4000 евра.

Еве колку вложиле до сега за да го постигнат денешниот изглед:

Јаболчници 1000 евра

Усни 1800 евра

Нос 2000 евра

Гради 5000 евра

Трајна шминка 500 евра

Леќи 100 евра

Надградба на коса 300 евра

Што значи дека секоја од нив до сега вложила по 9700 евра.

Silikonske kraljice

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit