Крупни и секси кадрици (видео)

8 ноември, 20130
23

Сакате косата да ви паѓа тешко по рамениците и да имате крупни кадрици? Фризурите со слични карактеристики се вклопуваат идеално во есенскиот тренд. Допелнете го изгледот со лајт шминка каде акцентот треба да биде карминот.

Оваа фризура се постигнува брзо, одговара речиси на секоја модна комбинација и може по желба да ја направите небрежна или елегантна.

Погледнете како се прават крупни и убави кадрици:

httpv://www.youtube.com/watch?v=whwGtpHJ64Y#t=20

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit