Ламборџини скара: Како да испечете мисирка со помош на вашиот автомобил?

24 декември, 20130
4

Блогерот Тим Бартон одлучил на оргинален начин да подготви божиќна мисирка – да ја испече со помош на Ламборџини.

Со помош на најскапата скара на светот, бидејќи овој Ламборџини чини околу 350 000 евра, Бартон ја подготвил мисирката за само 10 минути. Погледнете како изгледа подготовката на вечерата:

httpv://www.youtube.com/watch?v=MUVPtcGvy38

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit