Лана Дел Реј ги покажа градите! (видео)

6 декември, 20130
27

Лана Дел Реј подготвува нов албум, а увод за тоа е синглот “Тропико“. Фановите засега можат да го видат само трејлерот, кој е повеќе од провокативен. Во клипот пејачката која до сега го форсираше само својот специфичен глас, ги покажува и градите, танцува во скут и игра на шипка додека пари паѓаат околу неа.

Во најавата за новиот спот Лана ја толкува Ева која најпрво живее во рајот, а потоа му нуди јаболко на Адам и заедно паѓаат во грев.

Погледнете го трејлерот за новиот спот:

httpv://www.youtube.com/watch?v=Jg4-WxXvde4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit