Лејди Гага во инвалидска количка!

19 февруари, 20130
07

Ова е Ема, напишала Гага под фотографијата каде седи во инвалидска количка објавена на нејзиниот Твитер профил.

Американската поп ѕвезда Лејди Гага очигледно го преоптоварила колкот што е причина во моментов да биде во инвалидска количка.

Според информациите добиени од американските медиуми Гага е соочена со навистина сероиозни здравствени проблеми што ја приморало да ги откаже останатите 25 настапи, дел од нејзината последна турнеја.

Наскоро ќе биде оперирана, а до тогаш ќе мора да биде во инвалидска количка.

Нејзините фанови ќе мора да се стрпат некое време додека таа закрепне и се врати на сцена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit