Секс бомбата што го уништи бракот на Карлос Тевез

19 февруари, 20130
06

Папараците успеале да ја уловат бившата девојка на аргентинскиот репрезентативец Карлос Тевез како се сонча само по танга на една од приватните вили во Буенос Ајрес.

Клаудиа Сирадоне стана позната за јавноста после нејзиното учество во ријалити шоуто „Големиот брат“, меѓутоа нејзината популарност стигна до плафон кога во 2010-та година се обелодени нејзината афера со фудбалерот Тевез кој тогаш беше во брак. Истата година напаѓачот на Манчестер Сити се разведува од својата сопруга Ванеса со која има две ќерки.

Klaudija Siardone

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit