Лоша карма: Што се случува кога ќе нападнеш жена која е појака од тебе?:)

14 ноември, 20130
3

Дали знаете што се случува кога ќе се обидеш да ограбиш жена која е појака од тебе? Секако, она што се случува после обидот е арамијата да изеде ќотек до таа мера што другите мора да интервернираат и да го спасуваат…:)

httpv://www.youtube.com/watch?v=AGNOW48BDR0

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit