Лудак: Вриштел и се заканувал дека ќе го урне авионот со бомба! (видео)

26 ноември, 20130
8

Еден американец бил исфрлен од авион бидејќи упорно вриштел “има бомба во авионот“ и ги вознемирувал останатите патници.

На интернет се појави видеото од летот Флорида – Атланта каде јасно се гледа како мажот се дере на останатите патници и се заканува дека ќе активира експлозивна направа. Човекот очигледно е психички пореметен, а полицијата го замолила да го напушти авионот кога почнал да вришти дека има експлозив во авионот.

httpv://www.youtube.com/watch?v=AAGdVhkjORM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit