Мајката на Џастин Бибер сакала да се самоубие!

10 декември, 20130
21

Мајката на тинејџ ѕвездата Џастин Бибер, Пети Малет, ја отворила душата и раскажала неколку тајни од своето мрачно минато. Како тинејџерка, на 17 годишна возраст, се обидела да се убие, така што сакала да се фрли пред камион.

Пети го родила Џастин на 17 години, а за самоубиство размислувала непосредно пред да забремени.

Кога имала само 4 години била сексуално злоставувана од нејзиниот бебиситер како и од дедото на нејзина другарка. Пети признала дека е особено горда со својот син, но дека сепак е против многуте негови тетоважи. Не крие дека после сите трауми од детството сила нашла во верата и дека Џастин е најдоброто што и се случило во животот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit