Малолетно девојче киднапирано и силувано 4 дена од страна на тројца мажи!

28 февруари, 20130
88

Лондон – Девојче старо 13 години било киднапирано од страна на тројца мажи, а потоа ја дрогирале и силувале цели 4 дена!

Суран Удин (28), Мохамед Шеик (31), и Хамза Али(38), како што се вели во обвинението, ја избрале девојката како мета бидејќи потекнувала од проблематично семејство, а ја киднапирале со цел да им биде сексуална робинка.

Тројцата осомничени се прогласени за виновни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit