Марија Шерифовиќ: Јас сум алкохоличар!

19 ноември, 20130
6

Пејачката Марија Шерифовиќ изјавила дека е алкохоличарка. Ова признание е дел од нејзиниот автобиографски филм “Исповед“. Пејачката во текот на кампањата за промовција на нејзиниот филм периодично објавува исечоци од различни периоди од нејзиниот живот.

До сега е познато дека Марија на јавноста ќе и ја открие вистината за односот со нејзиниот татко кој таа го опишува како “малтретирање“, а сега открива уште нешто, а тоа е дека е алкохоличарка.

httpv://www.youtube.com/watch?v=QH6eFCnZ3yc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit