Масакр во куќа: Четири млади луѓе уапсени за ужасно убиство

14 јануари, 20130

Алиса Масаро (18), Бетани Меки (18), Адам Лендерман (19) и Џошуа Минер (24), се уапсени поради двојно убиство во предградието на Чикаго.

POKOLJ-U-KUCI-Cetvoro-mladih-uhapseno-zbog-stravicnog-ubistva-VIDEO

Четворицата ги намамиле и ограбиле во една куќа младите Ерик Гловер (22) и Теренс Ранкинс (22), за на крајот да ги претепаат до смрт.

Убијците, откако ги убиле несреќните момчиња, продолжиле да играат видео игри и да се забавуваат.

Полицијата вели дека постојат докази дека бандата имале за цел да ги распарчат телата на момчињата.

„Ова е дело на демонот“, изјавила мајката на едно од убиените момчиња.

„Имаше само 22 години и не доби шанса да си го живее животот поради болни луѓе“, додала таа.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZqT5Kfb7QFg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit