RED Valentino колекција за пролет / лето 2013

14 јануари, 20130
red valentino6

Дали сте подготвени за романтично освојување на познатиот бренд RED Valentino, кој неодамна промовираше нова слатка колекција за пролет/лето 2013 година?! Оваа колекција е полна со цветни парчиња и дезени.

Додека повеќето парчиња во оваа разиграна колекција, која RED Valentino ја покажува преку прекрасни фустани, здолништа, блузи и капути-вистинскиот дух на оваа колекција лежи во изборот на бои. Сите бои кои се присутни во оваа колекција се симпатични: розова, зелена и повремено црвена, со некои риги и точки.

Секоја од темите во колекцијата има свој единствен наслов. Секое парче во оваа колекција е навистина единствен, а во тоа може да се уверите самите!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber