MINI COOPER & LOUIS VUITTON

11 јануари, 20130
A-Mini-Cooper-Inspired-by-Louis-Vuitton-1

Францускиот моден бренд и германската компанија, се одлична комбинација за да се нарави совршен автомобил…

Инспириран од страна на престижниот симбол на брендот Луј Витон, германската компанија “CoverEFX” смислила уникатна креација за Мини Купер. Симпатичен мал автмобил “облечен” во црна кожна школка, по која се втиснати преку илјада златни елементи.

Францускиот бренд “Луј Витон”е препознатлив по луксузот и елеганцијата, па овие особини ги превземал и феноменалниот Мини Купер. Фановите на брендот сега можат во својата колекција да го вклучат и софистицираниот автомобил.

MINI COOPER & LOUIS VUITTON

MINI COOPER & LOUIS VUITTON

MINI COOPER & LOUIS VUITTON

MINI COOPER & LOUIS VUITTON

MINI COOPER & LOUIS VUITTON

MINI COOPER & LOUIS VUITTON

MINI COOPER & LOUIS VUITTON

MINI COOPER & LOUIS VUITTON

MINI COOPER & LOUIS VUITTON

MINI COOPER & LOUIS VUITTON

MINI COOPER & LOUIS VUITTON

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit