Миранда Кер го замени Орландо Блум со Леонардо ди Каприо!

21 ноември, 20130
20

Според американските таблоиди Миранда Кер многу брзо си нашла замена за Орландо Блум.

Според медиумите топмоделот во моментов излегува со Леонардо ди Каприо.

Двајцата биле забележани на журка во Лос Анџелес со што дале потик на гласините.

“Миранда и Лео дефинитивно се во врска. Засега ништо сериозно, но и двајцата претпочитаат врската да биде тајна“, изјавил извор близок на Лео.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit