Миранда Кер топлес

3 февруари, 20130
miranda-kerr-jalouse-magazine-600x450

Mиранда Кер се фотографирала топлес за француското списание”Jalousе”.

Австралискиот супермодел со години е заштитно лице на Victoria’s secret, а и еден од најплатените ангели.

Миранда до сега учествувала во бројни кампањи за долна облека на познатиот бренд, а пред две години се оствари и во улогата на мајка. Во бракот со Орландо Блум го доби синот Флин.

Miranda Kerr als atemberaubende Puppe

Миранда Кер

Миранда Кер

http://www.femina.mk/images/articles/4501/07.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber