Многу си убава, Анџелина! (најнови фотографии)

31 јули, 20130
8

Стајлингот кој Анџелина Џоли го избрала за премиерата на World War Z, не остави со широко отворени усти.

Несомнено актерката поседува вроден стил и харизма. Убава, префинета и со велеиченствена појава – таа е една од дамите кои секогаш изгледаат фантастично независно од тоа како е облечена.

На јапонската премиера на филмот Анџи се појави со црн фустан со едно рамо од Сент Лорен. Конкретниот стајлинг е задолжиелен за земјата и минималистичкиот дизај ја направи уште попрефинета и грациозна.

Слободно пуштената коса, мачкастите очи и бледо розовите усни одлично го надополнија нејзиниот стил. Широката насмевка не слегуваше од  лицето на убавицата, дојдена да го подржи саканиот.

А Бред Пит? Бред Пит си е Бред Пит – прекрасен како секогаш!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris