Момчето октопод: Роден со близнак паразит на градите, живее нов живот! (видео)

29 ноември, 20130
14

Поради својата аномалија не можел нормално да живее, а го нарекувале “момчето октопод“ бидејќи имал четири раце и четири нозе, а тврделе и дека е опседнат од ѓаволот и дека е фрик кој сите ќе ги изеде…

Тимот врвни хирурзи завршиле одлична работа па храбриот Дипак две седмици после операцијата можел да излезе од болница и да живее нормален живот. На тешките времиња го потсетува само лузната од каде е отстранет близнакот паразит.

httpv://www.youtube.com/watch?v=_3aFcuNA9YM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit