На која од нив подобро и стои: Цеца и Алигера во ист фустан!

26 ноември, 20130
5

За време на промоцијата на песната од новиот албум “Име и презиме“ Ражнатовиќ носела елегантен бел фустан, а сличен модел носела и Кристина Агилера на доделувањето на АМА.

Едната е плавуша, другата бринета, едната е светска ѕвезда, а другата српска. Меѓутоа секако имаат нешто заедничко – фустан.

Долгиот елегантен бел фустан со длабоко деколте кој го носи Агилера е дело на дизајнерката Мариа Луциа Хохан.

Има ситни разлики кога станува збор за фустаните, но на прв поглед изгледаат идентично. Ние ве прашуваме: На која од нив подобро и стои?

Ceca i Kristina Agilera

httpv://www.youtube.com/watch?v=EiZevXSycuo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit