Најперверзната фотографија што воопшто е објавена за Ријана!

9 март, 20130
2

„Добро, покажувам се на Инстаграм, без разлика дали пушам, дали ќе се забавувам во стриптиз клуб, дали ќе ја читам Библијата – многу лудо, знам! – или ќе излегувам со своите најблиски меѓу кои е и Крис. Сите сакаат да знаат што се случува во мојот живот. Наркоманка ли сум? Не. Алкохоличарка? Не. Жртва ли сум? Не. Затоа тетовирав пиштол. Тој е симбол на сила и дека никогаш нема да бидам жртва. Затоа поставувам постојано фотографии за да ја покажам вистината на луѓето, за тоа која сум јас навистина“. изјавува Ријана…

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber