Натапирани коси, мини бикини: Ова се едни од првите фотографии од снимањата на сестрите Кардашијан!

18 јануари, 20130
kardasijan1

Многу работи се променија кај сестрите Кардашијан во последните пет години!

Ким, Кортни и Клое отсекогаш биле подготвени за камерите, а сега најмладата меѓу нив споделила една од најраните фотографии снимени за еден едиторијал.

Flashback: Khloe Kardashian shared a photo of herself with sisters Kourtney and Kim from one of their first photo shoots together five years ago

“Оваа е една од нашите први заеднички фотографии – мислам дека тоа беше пред околу пет години”, напишала Клое и фотката ја објавила на својот официјален блог.:”Што мислите за мојата голема коса??? Нема да лажам, мене ми се допаѓа. Сакам да испробувам нови фризури”, вели Клое.

Кардашијан позирале во мини бикини, но затоа нивните фризури биле бујни и шминката впечатлива. Изгледа дека Клое е помалку носталгична, бидејќи сфаќа дека веќе ништо нема да биде исто. Ким е сега бремена, Кортни има веќе две деца, а и таа планира бебе со својот сопруг Ламар.

Познатите сестри далеку напредувале во последните неколку години, зарем не?!

kardasijan

Their star has risen: A lot has changed for the sister act, seen together in November, since that photo was taken

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit