Не си фаќајте работа со лихвари! Погледнете што му направија!

15 февруари, 20130
Не си фаќајте работа со лихвари! Погледнете што му направија!

Рекетари се иживуваат врз својата жртва, поради невратен долг , соблекувајќи го сосема гол, а потоа и го камшикуваат бидејќи не ги вратил парите на време. Клипот е направен од страна на лихварите, кои покасно го објавуваат за да се фалат со стореното. Настанот се одвива во САД.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=n1sYwuGpZCU#!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit