Нејзиниот голем кам-бек! Адел прв пат во јавноста со нејзиниот син!

11 јануари, 20130
adele

Откако стана мајка, познатата пејачка се повлече од шоубизнис сцената и уживала во улога на новопечената мајка.

Адел по раѓањето на нејзиниот син се повлече од јавноста, а сега е прв пат фотографирана и тоа со синот во нејзините раце.

Британската пејачка пристигна на аеродромот во Лос Анџелес, каде ја препознале папараците и ја проследиле и фотографирале додека не ги поминала терминалите. Облечена во црно од глава до пети, изгледа дека Адел не е баш ‘најсреќна’ што ја дочекале објективи, па затоа брзо поминала покрај нив и се упатила во непознат правец.

Бидејќи ова е нејзиното прво појавување откако во октомври го родила синот , талентираната пејачка предизвика  голем интерес во јавноста.

Покрај тоа, се шушка дека Адел ќе присуствува на “Златен глобус”, како номинирана пејачка. Нејзината насловна песна “Skyfall” за најновиот филм за Џејмс Бонд се натпреварува во категоријата најдобра песна. Вчера беше објавено дека “Skyfall” е една од песните номинирани за Оскар.

Precious cargo: Adele flew into Los Angeles on Thursday night with her young son ahead of her performance at the Golden Globes Awards

Solo: Not with the Rolling In The Deep singer when she flew into LAX was her 38-year-old fiance Simon Koneck

Step on it: The singer has avoided appearing publicly since she gave birth and Thursday night she was keen to make a fast getaway not even stopping to strap her baby into a car seat

Casual mumma: The 24-year-old dressed for comfort for her flight from England

Helping hand: A security guard guides a sunglass-clad Adele to her car

Keeping him safe: She was flanked by security guards as she made her way into Los Angeles with her baby son in her arms

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit