Нејзиниот задник повеќе не изгледа привлечно

4 февруари, 20130
кkim

Девојките од целиот свет и завидуваа, бидејќи го обожуваа тоа што смело ги шета своите бујни облини. Меѓутоа, од ден на ден нејзиното тело се повеќе се менува.

Пред еден месец Ким Кардашијан објави дека е бремена. Ова одсекогаш го сакала, па дури и тоа што е сеуште во  брак неја спречи во тоа. Одлучна е да донесе бебе на свет, но нејзината кариера е сериозно загрозена. Иако само што остана бремена, старлетата почна нагло да се дебелее, а стомакот како преку ноќ да и порасна.

Меѓутоа, тоа не е единственото нешто што расте на нејзиното тело. Задникот по кој е многу позната, е се поголем и поголем. Добил неприродни сразмери и воопшто не изгледа привлечно. Со оглед на тоа дека носи тесни хеланки нејзините недостатоци секако дека се гледаат. Кога изгледа вака во почетокот на бременоста, како ли ќе изгледа за неколку месеци?!

Blossoming: Kim Kardashian showed off her burgeoning belly as she ran errands in Beverly Hills on Sunday

kim

New curves: The 32-year-old has suddenly blossomed since announcing her pregnancy at the end of December

Gym bunny: Kim was sporting a long-sleeved charcoal top over a grey T-shirt and black leggings and trainers

Staying in shape: Kim is working with celebrity trainer Tracy Anderson to ensure she doesn't gain too much weight during her pregnancy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit