Неодолив видео клип кој стана интернет сензација!

23 декември, 20130
26

Бебето учи да зборува слушајќи ги родителите, но очигледно дека и кучињата во тој поглед не се разликуваат многу. Во неодоливото видео објавено на Јутјуб, Белка, сибирски хаски, стара три седмици учи да завива, а и помага нејзиниот сопственик.

Малечкото кученце седи на градите на момчето, а тој се обидува да и покаже како правилно завиваат кучињата.

НаскороБелка ја подигнува главата и успева да завива како мал волк…

httpv://www.youtube.com/watch?v=ThQKtgBloUw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit