Непристоен патник со селотејп врзан за седиште: Погледнете што направил за да заврши вака!

5 јануари, 20130
1

Патниците и членовите на летот Рејкјавик-Њујорк не можеле да издржат, па го врзале човекот кој бил под дејство на алкохол.

Атосферата и чашката на првиот ден во 2013 година толку многу понеле еден патник на летот Рејкјавик-Њујорк, што останатите патници и членовите на екипажот биле принудени да го врзат!

Според зборовите на сведокот кој го фотографирал исходот, пијаниот патник се обидел да ја удави жената која седела до него, и се заканувал, ја пцуел, и ја убедувал дека авионо ќе падне.

Човек не можел ни да мрдне од селотејпот кој бил залепен дури  преку неговата уста, а останатите патници можеле да се опуштат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit