Првите фотографии од венчавката на Анџелина Џоли и Бред Пит

5 јануари, 20130
Brad+Pitt+and+Angelina+Jolie+lookalikes'+wedding
Бред Пит и Анџелина Џоли веќе се семејство тврдат американски медиуми. Холивудската двојка конечно си рече „Да” на скромната церемонија на Карибите.
Според таблоидите преку океанот, вљубените си рекле „Да” на Божиќ. Церемонијата била одржана во тесен круг, на имотот на дизајнерката Дона Каран.
Новинарите тврдат дека на свадбата биле присутни родителите на двајцата, нивните деца, а исто така и братот и сестрата на Бред.
Засега двојката официјално не ја потврди веста, но веќе се појавија првите фотографии, кои според папараците се од денот на свадбата.
Brad Pitt and Angelina Jolie lookalikes' wedding
Brad Pitt and Angelina Jolie lookalikes' wedding
Brad Pitt and Angelina Jolie lookalikes' wedding
Brad Pitt and Angelina Jolie lookalikes' wedding
Brad Pitt and Angelina Jolie lookalikes' wedding 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit