Непрофесионално, но воодушеви милиони: Швеѓаните во вестите пуштиле порно филм

8 јануари, 20130

Вестите на шведската телевизија ТВ 4 ја шокирале јавноста, но и ја насмеале нивната публика.

Водителката известувала за ситуацијата во Сирија, меѓутоа, целосното внимание на гледачите го освои филмот кој цели 10 минути се емитувал во позадина. Но, тоа не би било толку необично, ако не се работеше за порно филм!

Погледнете го видеото!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FfQ3D9uOq50

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit