Невиноста на Валентина чини 100 000 долари!

8 март, 20130
8

Валентина е секс кукла која изгледа како вистинска жена, а нејзината невиност во моментов е на аукција. За победникот ќе биде платено и патување, претседателски апартман, вечера, шампанско, секси долна облека за Валентина, како и дигитална камера за да го снимите необичното искуство и подоцна да се пофалите на пријателите.

Наскоро ќе се одржи меѓународната конвенција на фановите на „Вистинските кукли“ која ќе се одржи во Бразил каде водечкиот производител на вакви секс реквизити, Сексонико нуди за ентузијастите на безживотни жени да бидат први кои ќе спијат со нивниот најнов производ – Валентина.

Цената за невиноста на Валентина во моментов изнесува 100 000 американски долари што звучи како да е малку повеќе имајќи во предвид дека станува збор за кукла, а не жена.

Валентина не е поскапа од реалната жена,според Саксонико, а во Бразил ги имаат и нив, ако ве интересира.

Foto: Sexonico.com.br

Foto: Sexonico.com.br

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber