Бибер колабирал на сцена!

8 март, 20130
DZASTIN BIBER

Познатиот канадски пејач Џастин Бибер колабираше на концертот во Лондон пред повеќе од илјада фанови. Неговиот менаџер Скутер Браун изјавил дека Џастин повеќе пати во текот на концертот се пожалил дека тешко дише и покрај тоа што зад сцената му бил даден кислород.

За време на концертот Бибер имал респираторни проблеми и лекарите го советувале да го прекине настапот и да оди во болница, но пејачот сакал да остане на сцена до крај. Неколку пати имал паузи во кои лекарот го прегледувал, но тој постојано и покрај предупредувањето се враќал назад.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Rxai8LOxw14

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber