Незаборавна Нова година во Лас Вегас

31 декември, 20130
Mandarin Oriental Las Vegas

Што ќе правите за дочекот на Нова година 2014? Ако сеуште не сте одлучиле, можете да ја разгледате понудата за посета на Mandarin Oriental хотелот во Лас Вегас. Нивниот ултимативен претседателски новогодишен пакет е совршен начин да се збогувате од 2013 и да ја поздравите новата 2014 година во кралски стил. Иако ќе ве чини 60.000 долари, оваа прослава дефинитивно ќе биде нешто незаборавно.

Новогодишниот пакет вклучува три ноќевања во Mandarin Oriental хотелот во Лас Вегас, во претседателски апартман, со превоз од и до McCarran аеродром, и новогодишна гала вечера во Twist ресторан, со 6 јадења и вина од сите страни на светот кои ги придружуваат овие јадења. По гала вечерата, каде лично можете да се запознаете со реномираниот готвач Пјер, маса за двајца и шише шампањ ве чекаат во барот на полноќ. На денот на Новата година, ресторанот Mozen ќе ве освежи од мамурлакот како и хотелскиот спа центар со 5 ѕвезди.

Подобро побрзајте и обезбедете си незаборавно искуство во Mandarin Oriental  хотелот во Лас Вегас, еден од само четири тродупли Forbs хотели со 5 ѕвезди во САД и единствен хотел во Лас Вегас со признаени 5 ѕвезди за хотел, ресторан и спа центар.

NOVA GODINA U LAS VEGASU

NOVA GODINA U LAS VEGASU

NOVA GODINA U LAS VEGASU

NOVA GODINA U LAS VEGASU

NOVA GODINA U LAS VEGASU

NOVA GODINA U LAS VEGASU

NOVA GODINA U LAS VEGASU

NOVA GODINA U LAS VEGASU

NOVA GODINA U LAS VEGASU

NOVA GODINA U LAS VEGASU

NOVA GODINA U LAS VEGASU

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit