Незапамтено невреме ја погоди Велика Британија! (фото)

7 декември, 20130
1

Овие десет фотографии се реален приказ на невремето што го погоди Британското кралство.
Невремето во Велика Британија беснее со денови. Сите светски агенции детално известуваат за оваа временска непогода што ја погоди оваа островска земја.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit