“Нимфоманка“: Четири часа орален и анален секс, забранет за помлади од 18 години!

24 декември, 20130
15

Филмот “Нимфоманка“ трае цели 4 часа и содржи експлицитни орални и анални секс сцени. Се раскажува за само – дијагностицирана нимфоманка, која се присеќава на своите сексуални искуства со мажот кој ја спасил откако некој друг ја претепал. Уште за време на снимањето, Фон Трир најавил дека филмот јасно ќе кокетира со порнографија, а секс сцените ќе бидат автентични, “какви до сега не сте виделе“.

Главните улоги ги толкуваат Шарлота Гејнсбург, Стелан Скарсгард, Кристијан Слејтер, Џејми Бел, Вилијам Дефо, Ума Турман и други. Контроверзниот дански режисер е еден од основачите на движењето Догма 95.

httpv://www.youtube.com/watch?v=hqn7DKPjgf4#t=34

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit