Последен тренд: Долги нокти со заострени врвови

24 декември, 20130
16

Зависи од формата на ноктот и вашиот вкус, но општо кажано, долгите нокти се впечатливи и дефинитивно им се допаѓаат на мажите.

Овалните нокти беа популарни минатата година, квадратните се класика, а долгите нокти со заострени врвови се тотален хит во моментов.

Во видеото што следува ќе дознаете како да ги обликувате вашите нокти според последниот тренд во домашни услови:

httpv://www.youtube.com/watch?v=-4RE_WKpnPI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit