Нова интернет сензација: “Опасно сексапилна“ е насловот на овој урнебесен клип:)

11 декември, 20130
гггррр copy

Токму кога заборавивме на гафовите на балканските старлети и разно разните интернет “сензации“ се појави нова Јутјуб ѕвезда желна за слава и во потрага по своите 5 минути…

Овој пат станува збор за девојка која себе си се смета за “опасно сексапилна“, а така и го крстила клипот, во позадина оди бугарско музиче, а главната актерка се обидува на сите возможни начини да ви покаже зошто е толку опасна…

httpv://www.youtube.com/watch?v=2wxikp62tQM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit