Новогодишниот стајлинг на Гага! Дали ви се верува?

10 декември, 20130
19

Веќе ви покажавме како се појави Гага на божиќниот концерт во Лондон пред некој ден.

Но тоа не ја спречи целосно да се трансформира во подвижна Новогодишна елка.

27 годишната ѕвезда знае како да привлече внимание – ништо ново, но треба да признаеме дека стајлингот овој пат и беше доста успешен и соодветен🙂

Гага се појави со зелена коса, гранчиња на главата украсени со лампиони.

Новогодишниот стајлинг и беше надополнет со црвен костим, црвен лак и нејзините омилени, црни, лакирани чизми.

Погледнете на што личи:

Дел од атмосферата во Лондон:

httpv://www.youtube.com/watch?v=OZrtJ_QeAho

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit