Опасно: Жан Клод направил шпага меѓу два камиони

15 ноември, 20130
1

Жан Клод Ван Дам снимил краток филм кој очигледно не е ни малку едноставен. Тој ја направил, како што вели, најуникатната шпага што некогаш воопшто е направена. Прочуениот актер со оваа специјална точка уште еднаш ја покажа својата сила и ладнокрвност.

Тој стои на ретровизори помеѓу два камиони, кои потоа се одалечуваат еден од друг, се додека Жан Клод не направил идеална шпага. Видеото е снимено како реклама за Волво камиони.

httpv://www.youtube.com/watch?v=M7FIvfx5J10

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit